Üheskoos - Koostöös

Armsad kaaskristlased!

Seoses vabariigi valitsuse kehtestatud eriolukorra ja avalike kogunemiste keelamisega jäävad Kehra Koguduses jumalateenistused ja kõik plaanitud kogunemised uute korraldusteni ära. Soovitame jälgida teenistusi kristliku meedia – Pereraadio, Raadio 7, Pildiraadio – vahendusel.

EKB Liidu kogulehel on info koguduste internetipõhiste koosviibimiste kohta siin.

Olgem palves ja otsigem Jumalat! Jumal on ligi neile kõigile, kes hüüavad Ta nime! Seiskem Jumala ees ja hüüdkem appi Jeesuse nime selle olukorra ja haigete üle ning koroona viiruse peatumise pärast! Palume, et inimesed võiksid kogeda Jumala abi ja päästet selles ajas. See on aeg, kus küsitakse kõige olulisemaid küsimusi – Jumal tahab oma armu ja halastust lasta kogeda neil, kes teda otsivad!

Kehra koguduse kogunemised eriolukorras:

Palveosadus esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 19:00 www.zoom.us keskkonnas

Pühapäevakool pühapäeviti kell 11 www.zoom.us keskkonnas

KUSi tudengit, Sander Tulki, kes pidi kogudust külastama 29.märtsil, kuuled jutlustamas siin

Sisestatud emailile saadeti kiri. Kirjas oleval lingil klikkides lisatakse kasutaja salemilisti.
Kontrollige sisestatud emaili
Sisestage nimi
Oletegi liitunud
Te ei jälgi enam meie uudiskirja