Sport

Sport

21 kogudustevaheline võrkpalli karikavõistlus Kehras toimub 12.08.2023:

Võistlemise reeglid.

Registreerida saad siin.

Siit saate tõmmata printimiseks võistluste plakati ja siin pdf formaadis.

Võistkonnaliikme osavõtumaks on sama mitmes võistlus toimub ehk siis sellel aastal 20€ per mängija!

Võistluste kava:

09:30-10:00 Võistkondade registreerimine. NB! võistkonna esindaja peab hiljemalt selles ajavahemikus võistkonna registreerimislehe isiklikult esitama ning selleks ajaks peab olema tasutud ka osavõtumaksud.

10:00 Avamine ja mängude algus

Orienteeruvalt 14:00 - Lõunasöök

Orienteeruvalt 18:00 - Lõputseremoonia ja autasustamine. (Sõltub osavõtjate võistkondade arvust)

Võistluse orgkomitee:

a.      Peakohtunik – Hannu Kukk

b.     Peavastutaja ja platsimeister – Alar Laagriküll:  56358348

c.      Üldjuht – Indrek Luide   56359279

e.      Abikohtunikud – tulevad võistkondadelt

f.      Peakokk

g.     Meedia  - Andrus Annus

 

20-ndal kogudustevahelisel karikavõistlusel Kehras 13.08.2022 osales 10 võistkonda. Tulemused:

  1. Kanepi (EELK) Koosseis: Inna Kukk, Joosep Kukk, Mikk Märdla, Mikka Maidla, Gerda Joa ja Karl Rütman
  2. ELSA (EEKBKL) Koosseis: Martin Elias Tamm, Markus Andreas Tamm ja Liisa Laugesaar
  3. Yeeboy ( ) Koosseis: Mikael Gustavson, Ivan Morgun, Aleksander Novak, Daniil Simonov, Erih Karasevitš, Kristina Maria Morozov, Inga Morozov
  4. Tuhat Aastat (EEKBKL Suigi) Koosseis: Mati Lohu, Markus Vardja, Erik Tamp, Anna Marii Võisula, Karin Talumäe, Kenno Parm
  5. Kehra (EEKBKL) Koosseis: Alar Laagriküll, Teet Paulus, Mirjam Pikkel, Johanna Seppmann, Dejan Adam, Ilona Laaneveer, Jamek Piller
  6. Arte (EMK Pärnu) Koosseis: Egle Hollman, Karl Kevin Surva, Jarmo Üprus, Anton Tsenno, Tarvo Surva
  7. Oleviste 1 (EEKBKL) Koosseis; Peeter Võsu, Lauri Liimand, Jaanus Õigemeel, Grete Õigemeel, Joel Võsu, Veronika Võsu
  8. Tallinna Metodistid (EMK) Koosseis: Joel Aulis, Urmas Sassian, Viido Rüütel, Tõnu Ehandi, Helina Aulis, Johanna Toodo
  9. Oleviste 2 ((EEKBKL) Koosseis; Johan-Erik Kõlar, Juko-Mart Kõlar, Madis Lokuta, Mark Morozov, Kadri Vallikivi, Mari Hiie
  10. Võrgud Välja ( ) Koosseis: Rando Tomingas, Kert Kurist, Riine Tiirik, Liisi Talv, Kaysa Tormis, Rene Tormis, Allan Trammets

 

19-ndal kogudustevahelisel karikavõistlustel Kehras 7.augustil 2021 osalesid järgmised võistkonnad ja saavutasid ka koha

1. ElSa (Lauri Jürgenson, Liisa Laugesaar, Martin Elias Tamm, Markus Tamm, Karoliina Kask, Paul Maasalu)
2. Kehra (Alar Laagriküll, 
3. Oleviste (Peeter Võsu, Jaanus Õigemeel, Joel Võsu, Veronika Võsu, 
4. Olge Lahked (
5. Aus Tiim (
6. Käpad (
7. Tartu Salem (


18-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2020 osalesid järgmised võistkonnad ja võistluste koha

1. Salem United (Lauri Jürgenson, Liisa Laugesaar, Markus Andreas Tamm, Martin Elias Tamm, Paul Maasalu, Helina Rääk, Karoliina Kask)
2. EELK Kanepi koguuds (Inna Kukk, Kristel Lusik, Joosep C.Kukk, Mikk Märdla, Karl Rütman, Mikk Maidla)
3. Tiim /Kohila/ (Joonas Helde, Egle-Mari Linderburg, Henry Liht, Mattias Liht, Markus Helde, Joonas Helde)
4. Oleviste 1 (Peeter Võsu, Jaanus Õigemeel, Grete Õigemeel, Lauri Liimand, Raimo Roodi, Mailis Lepp)
5. Kehra (Alar Laagriküll, Teet Paulus, Mihhail Mitrofanov, Johanna Sepmann, Karl Viirmann, Geete Vabamäe, Tanel Viirmann)

6. Oleviste 2 (Mark Morozov, Vasily Morozov, Johannes Treimanis, Andris Treimanis, Kristina Maria Morozov, Inga Morozov, Ketlin Gonšar)
7. Tuhat aastat (Mati Lohu, Markus Vardja, Lauri Lehtsaar, Lauri Lõhmus, Raul Rosenvald, Ann Marii Võisula, Maria Kristiina Ventsel)
8.  Betaania

 

17-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2019 osalesid järgmised võistkonnad:

1. Oleviste
2. Betaania

3. Kehra
4.Tuhat aastat
5. Unitet
6. EMK

 

16-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2018 osalesid järgmised võistkonnad:

1. Oleviste
2. Tiim (Kohila Baptistikogudus)
3. Tiki Klubi
4. Kehra
5. Cosmose noored (2017 karikavõitjad)
6. Mosaiik

 

15-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2017 osalesid järgmised võistkonnad:

  1. Oleviste
  2. Meto - Tallinna MK
  3. Super Dünamo VK - Kohila
  4. Kehra
  5. Cosmos noored - Tallinna MK jm
  6. Elukad - Rakvere 
  7. Olge lahked - Tallinna MIssio
  8. Moko - Mosaiik kogudus

15 võrkpalli karikavõistluste lõpptulemus

1. koht: Cosmos noored (Jan Markuse sõbrad): Marco Kaare, Marcella Raud, Egle Linderburg, Jan Markus Üprus, Maria Tuuksam ja Andrus Palu
2. koht: Meto (Tallinna MK): Urmas Sassian, Joel Aulis, Jürgen Norak, Juko Mart Kõlar, Mari Mai Koha, Katrin Soidla.
3. koht: Olge lahked (Tallinna Missio): Armin Alt, Reelika Virma, Monika Kazjava, Janek Pallase, Leho Virma, Janno Soon, Elvis Lintalu, Gunnar Ploom.
4. koht: Oleviste: Peeter Võsu, Mari Hiie, Maria Ventsel, Mati Lohu, Timm Rannu, Arno Lehtsaar,
5. koht: Kehra: Alar Laagriküll, Ilmo Kannike, Teet Paulus, Indrek Luide, Inna Kukk ja Grete Luide
6. koht: Super Dünamo VK (Kohila): Joonas Helde, Koit Helde, Joosep Liht, Mattias Liht, Triin Helde ja Merylin Õis.
7. koht: Elukad (Rakvere): Allan Eigi, Janek Puusepp, Egert Pent, Noomi Kams, Laura-Maria Hunt, Reigo Katalsepp ja Arles Juurikas.
8. koht: MOKO (Mosaiik): Markus Vardja, Eva-Liisa Vardja, Erik Pihtje, MArkus Mäemets, Stiina Pihtje, Erik 

 

14-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2016 osalesid järgmised võistkonnad:

6.08.2016 toimub Kehra karikavõistlused võrkpallis juba 14 korda. 

2016 Aastal on reginud 6 võistkonda.

1. Oleviste: Mari Hiie, Helina Kurist, Illar Kurist, Olev Müller, Leho Virma, Peeter Võsu.

2. A-SERV (Tallinna Metodisti Kogudus): Urmas Sassian, Jürgen Norak, Helina Aus, Ele Köbas, Aimar Sisask, Juko-Mart KõlarEenok Preisfreund.

3. Super Sünamo VK (Kohila Baptistikogudus): Mattias Liht, Joosep Liht, Jane Leppmets, Triin Tamm, Koit-Siimeon Helde, Joonas Helde.

4. Karmeliit (Rakvere Karmeli Kogudus): Meeme Järvi, Allan Eigi, Janek Puusepp, Andreas Preisfreund, Helen Hunt, Silja Eigi, Heiki Keelberg.

5. Olge lahked (Tallinna Missio): Janek Pallase, Marko Jakob, Armin Alt, Markus Virma, Reelika Virma, Rain Pomerants, Gunnar Ploom.

6. Lendav Kivi (Tallinna Elav Kivi Vabakogudus): David Weil, Kristel Weil, Mariliis Howells, Tarvo Luide, Grete Luide, Indrek Luide.

7. Kehra Kogudus: Alar Laagriküll, Teet Paulus, Ilona Laaneveer, Riina Laaneveer

Algus kell 10. 

 

13-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2015 osalesid järgmised võistkonnad:

1.08.2015 toimus 13 korda Kehras karikavõistlused võrkpallis. Sellel aastasl oli osaõtjaid meekondi vähe.

Tulemus:
1 koht ja karikavõtja KEHRA KOGUDUS võistkond.
2 koht OLEVISTE KOGUDUSE võistkond.

 

12-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2014 osalesid järgmised võistkonnad:

2.08.2014 toimus Kehra EKB Liidu avatud karikavõistlused VÕRKPALLIS.

Tulemused:
1. koht Oleviste. Võistkonna kapten Peeter Võsu. Võistkonnas Mariliis Karro, Timm Rannu, Joel Võsu, Grete Õigemeel ja Jaanus Õigemeel.

2. koht Karmeliit. Võiskonna kapten Meeme Järvi. Võistkonnas Madis Pikat, Mattias Einstein, Miikael Einstein, Allan Eigi, Silja Eigi ja Kaire Ruubas.

3. koht Kehra. Võiskonna kapten Alar Laagriküll. Võistkonnas Ilmo Kannike, Kristjan Lass, Indrek Luide, Dave Kaljuste, Sigrid Luide, Birgit Kaljuste, Christopher Huggins.

Järgmine võrkpalli karikavõistlus toimub 1.08.2015.

 

11-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2013 osalesid järgmised võistkonnad:

 

10-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2012 osalesid järgmised võistkonnad:

 

9-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2011 osalesid järgmised võistkonnad:

1.       Olge lahke
2.       Bufab/ArtLink
3.       Kehra
4.       E-Cervice
5.       Finalistid
6.       Allika
7.       KoBaKo
8.       Elav Kivi

8-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2010 osalesid järgmised võistkonnad:

1.       ArtLink
2.       Olge lahked
3.       Nõmme
4.       Kehra
5.       Onoored
6.       Allika
7.       Kohila

7-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2009 osalesid järgmised võistkonnad:

1.       "Olge lahked" (Valguse Tee) I
2.       "Artlink/BUFAB" (Tallinna EMK) II
3.       "Toompea" (Tallinna EKNK) III
4.       Oleviste tulevik IV
5.       Kehra I
6.       Elav Kivi II
7.       Allika III
8.       Kalju IV
9.       "Vaata Ette!" (Oleviste) I
10.    Eesti Kristlikud Demokraadid II
11.    Rapla Vabakogudus III
12.    EKK laagri võistkond IV

6-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2008 osalesid järgmised võistkonnad:

1.       Artlink/Bufab
2.       Kehra 1
3.       Pääsküla
4.       Valgustid
5.       Kehra 2

5-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2006 osalesid järgmised võistkonnad:

1.       Kehra
2.       Jaaniussid [Valguse Tee]
3.       Kiisa [Kohila]
4.       Art Link
5.       Kohila
6.       Going Up [Tartu Saalem]

4-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2005 osalesid järgmised võistkonnad:

1.    Kohila
2.    Kehra Kogudus
3.    Art Link
4.    Olge Lahked
5.    Maða
6.    Going Up
7.    Pääsküla
8.    Oleviste Vardjad
9.    Kohila Kogudus
10.  Seikluslaager

3-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2004 osalesid järgmised võistkonnad:

1. Võhoke
2. Kehra
3. Kohila
4. LineBlue
5. Gospel
6. Luterlased
7. Viimsi1
8. Viimsi2
9. Viimsi3
10. Ridala

2-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2003 osalesid järgmised võistkonnad:

1. Rakvere (kapten Madis Pikat, Maila Kullat, Kaire Plaat, Imbi Viires, Liis Kilm, Andres Leesik, Meeme Järvi, Villy Võrk)
2. LineBlue (kapten Urmas Sassian, Veljo Toodo, Helina Aulis, Eenok Preisfreund, Markus Vardja, Mati Lohu)
3. Kohila (kapten Jaanus Õigemeel, Veronika Õigemeel, Mari-Liis Liiv, Madis Karner, Joel Võsu, Peeter Võsu)
4. Kehra (kapten Alari Ehanurm, Einike Loorits, Ulvi Zeiger, Tanel Viirmann, Heigo Viirmann, Margus Nõlvak, Alar Laagriküll)
5. Gangsters (kapten Janos Usin, Dave Kaljuste, Matthias Aas, Enel Usin, Joonathan Usin, Jarmo Usin)
6. Oleviste (kapten Olev Müller, Martin Kask, Lauri Liimand, Tarmo Nurm, Eva-Theresa Martens, Maarja Teekel)

1-ndal lahtistel karikavõitlustlusel võrkpallis Kehras aastal 2002 osalesid järgmised võistkonnad:

1. Art Link
2. Rakvere
3. Kehra
4. Net+
5. EMK
6. Elva
7. Viimsi Spindel 1
8. Viimsi Spindel 2

 

Sisestatud emailile saadeti kiri. Kirjas oleval lingil klikkides lisatakse kasutaja salemilisti.
Kontrollige sisestatud emaili
Sisestage nimi
Oletegi liitunud
Te ei jälgi enam meie uudiskirja
Kinnitamine ebaõnnestus